Fantezii Erotice
No Result
View All Result
  • Fantezii erotice
  • MILFs Corner
  • Perversiuni
  • Intamplari in pat
    • Gânduri
    • Amintiri
  • Fantezii Sexuale
  • Trimite 🌞 Fantezia Ta
  • Fantezii erotice
  • MILFs Corner
  • Perversiuni
  • Intamplari in pat
    • Gânduri
    • Amintiri
  • Fantezii Sexuale
  • Trimite 🌞 Fantezia Ta
No Result
View All Result
Curvette.ro - Fantezii Erotice
No Result
View All Result
Home Fantezii Sexuale Fantezii cu Incest

Soacra Ninella și nudismul

LUCIUS

LUCIUS by LUCIUS
in Fantezii cu Incest
3
nudism
739
SHARES
3.5k
VIEWS
Share on Facebook

Victorel, care avea 20 de ani, încă de la începutul căsniciei lui cu frumoasa lui colegă de facultate Anna, fusese enorm de tulburat erotic de mama ei, doamna Ninella. Doamna ninella avusese pe Anna la doar 17 ani și deci avea doar 37 de ani. Era o brunetă înaltă, aproape cît Victorel, că avea 1 metru 78, într-adevăr nu foarte frumoasă la chip, dar cu un corp minunat, clasic, în formă de amforă, care atrăgea privirile. Și-l scotea din minți pe Victorel, care se perpelea între visuri nerușinate cu soacra și iubirea profundă ce o avea pentru soțioara lui.

Era greu pentru el, pentru că în mod clar soacra lui părea interesată de el, și altfel decît se cuvenea pentru mo mamă-soacră. De multe ori, cînd mergea la ea în vizită, femeia îl primea îmbrăcată cu o rochie subțire de casă, roz, dar fără sutien. Și astfel arătîndu-i subtil sînii ei mari ce se legănau erotici sub muslimul fin al rochiei, fapt ce-l înnebunea pe tînărul nostru băiat. Apoi, după ce îi servea cafeaua, doamna Ninella se instala dinaintea lui pe fotoliu, cu rochița ridicată, exhibîndu-și fără jenă picioarele ei lungi, albe și erotice. Ceea ce îi provoca niște erecții enorme. Deseori, cînd se iubea cu Anna, Victorel închidea ochii și se gîndea la doamna Ninella.
Soțul ei era afacerist, mereu plecat cu biznis prin Austria, și deci soacra era mai mereu singură acasă. Locuia la vilă, o casă frumoasă, cu o terasă enormă ce dădea spre grădină, la etaj. Și pe acea terasă făcea plajă uneori doamna Ninella.

În dimineața cu pricina, ea îl chemase pe Victorel să-i repare un robinet, după care femeia, privindu-l șăgalnic (ca de obcei) îi spusese:
-Drăguțule, sper că nu te deranjează, dar dacă vrei hai să bei cafeluța pe terasă, că eu dimineața asta vreau să fac puțin nudism, bine?
Auzind așa ceva Victorel a încremenit. Cum adică, nudism? Dar frumoasa lui soacră nu glumise deloc. După ce i-a adus cafeaua, și el s-a instalat pe fotoliul de pe terasă, ea, calmă, s-a despuiat. Liniștită, sub ochii lui, doamna Ninella și-a desfăcut rochia ei de casă, apoi, ridicînd elegant picioarele, a scăpat alene și de chiloței, arătîndu-se complet nudă ochilor ginerelui ei, care de-abia respira în soarele dimineții de mai, cu senzația că visează.
Apoi așa goală ea se uită la el.

-Sper că nu te deranjează nu?
Înghițind cu greu saliva, Victorel se holbă la corpul doamnei. Era proporționat și armonios, corp foarte bine păstrat. Sînii nu-i erau lăsați, doar un pîntec puțin leneș trăda vîrsta ei. Sexul soacrei era complet bărbierit, și văzu clar labiile groase, ce se ițeau acolo, între pîntec și coapse.
Victorel avea senzația că e cufundat într-o apă caldă și simți cum la pîntec o erecție enormă i se aprinde.
Așa goală, doamna Ninella, sub ochii lui, își ridică apoi părul ei bogat în coc, se mai foi pe terasă de colo colo, dînd din fund, apoi se lungi pe șezlong, sorbind din paharul de limonadă. Se uita ghiduș la el, parcă amuzată. Goală pușcă și amuzată.
-Vai drăguțule, dar ce te uiți așa? Nu ai mai vazut doamna goale? Vai, e așa bine fără costum de baie… Apropo, nu vrei și tu… să scăpi de haine? O să și facă bine puțin soare…
În mintea lui Victorel se învolburară mii de gînduri. Primul gînd era la Anna, soția lui. Știa că e la cursuri, pînă la 5 după-masa. Apoi socrul său, de care știa că e în Austria. Deci era doar el cu soacra lui care, fără jenă, îl voia băgat într-un joc sexual. Bîigui spre ea:
-Doamna Ninella, dar nu știu dacă se cuvine să…

Femeia pufni.

-Ce nu se cuvine? Să faci nudism cu mine? Dar e ceva nevinovat drăgălașule, tu ce-ți imaginai?… Și apropo, eu pot să și fiu mamă…
Ca în vis Victorel se ridică apoi, după care scăpă de tricou și de blugi, rămînînd în chiloți, boxerii lui bleu super-umflați în sus de o super-erecție aproape dureroasă.
Rămase așa dinaintea ei, parcă sperînd ca soacra lui să i spună că totul e o glumă, și să se îmbrace repede la loc, că doar e însurat cu fata ei.
Dar nu.

Doamna Ninella îl privea, dar acum nu mai pufnea în rîs, ci se uita încordată la el.
-Hm, știi că ai un corp fain, drăguțule? Hai, acum dă jos și chiloții. Nu ne vede nimeni puiuț.

Cu senzația că e într-un vis porno, Victorel în final își scoase și chiloții, și penisul lui erect și arcuit zvîcni în sus ca o bîrnă, la 45 de grade, în soarele de mai. Sub ochii soacrei lui.
Ochii doamna Ninella imediat se dilatară, fixați avizi pe mătărînga pe care el i-o arăta acum. Și imediat femeia începu să respire accelerat.
-Bravo drăguțule. Hm, arăți foarte… animalic. Și acum pune-te pe șezlong.
Îi arătă șezlongul de lîngă ea.
Victorel, gol, se lungi pe șezlong, tremurînd tot de plăcerea aia ciudată, cu penisul erect și tare ridicat în sus, spre cerul azuriu al verii.
Ca în vis o auzi vorbind.

-Vicule, nu-i așa că e bine fără haine?
Apoi doamna Ninella aprinse o țigară și începu să-i vorbească de școală. (ea era profesoară de chimie). Dar el nu auzea nimic, leșinat de plăcerea de a sta erect lîngă corpul ei gol, și întrebîndu-se ce va urma. Dîrdîind băiatul se uita cînd la corpul ei alb, cînd la penisul lui erect, ce pulsa în aerul verii. Jos auzea mașinile ce treceau pe strada de cartier și ciripitul isteric al vrăbiilor.
Apoi ea zise:
-Oof, drăguțule, dar tu nu mă asculți deloc? Păi știu de ce scumpule. Pentru că ai 20 de ani, ai glandele pline și prezența corpului meu gol, cam te-a scos din minți, este? Și ca să revii la realitate ar trebui să fiu o soacră bună și să… te ajut. Nu?
Victorel simți că leșină. Bîigui nătîng:
-Doamnăă, dar…
Doamna Ninella chicoti.
-Vaai, drăguțule, ce amuzant ești cînd te bîlbîi așa! Gol, cu erecția aia de armăsar excitat, dar cu bîlbîieli de puști prins de o vecină că se uită pe gaura cheii. Deci da drăgălașule, erecția aia a ta ar trebui rezolvată. Nu crezi?
Apoi deîndată, soacra lui nudă, grațioasă, se ridică, după care se lăsă pe vine lîngă șezlongul lui, și atentă, începu întîi să i alinte cu palmele ei fierbinți pîntecul și coapsele, privindu-l curioasă. Atins de mîinile ei, Victorel gemu arcuindu-se tot.
-Ce e drăguțule? Îți place de soacra ta? De la fundul meu gol ai cucul așa de arcuit și tare? Vai, dar mă simt măgulită iubitule. Apropo, așa cum tu cred că mă visezi noaptea, tot așa de șase luni și eu am visuri cu tine gol pe terasa asta… E grav? Și acum hai să ți arăt exact ce visez eu…
După care, pînă ca Victorel să se dumirească, doamna Ninella se aplecă cu gura la penisul lui, și, fără să atingă penisul cu mîinile, soacra lui începu să-i lingă cu drag glandul decalotat, atentă, și cu multă salivă.
Involuntar, Victorel strigă și o apucă de umeri, ridicînd din șolduri.
-Uaaaaaaaah!!! Doamnăăăăăă!!!!!
Fără să se sinchisească de strigătele lui, doamna Ninella continuă cu drag porcoasa ei activitate cu limba ei roz care acum se plimba pe tot pulanul lui Victorel, apoi plăcerea enormă dată de limba ei fu completată de două degete ale ei care, încleștate la rădăcina sculei erecte, traseră în jos pielea penisului, moment cînd în vintrele lui Victorel avu loc o mare explozie care-l anunță că inevitabilul se va produce, apoi el simți acele alea de foc în șale și cu mîinile în cocul soacrei nude, Victorel slobozi o ejaculare apocaliptică cum nu avusese nicicînd cu soțioara lui. Scuturîndu-se în spasme, Victorel zgudui șezlongul, mai-mai să-l rupă, privind cum vreo cinci mari țîșnituri de spermă ies cu furie din el, peste fața doamnei si peste coapsele lui încordate,

După ce totul se stinse, și deschise ochii, ușurat, Victorel o văzu pe doamna Ninella cum se joacă cu sperma lui, întinzînd șuvițele cleioase de lichid pe față, și gustînd-o lacomă, cu expresia de fericire a unei fetițe ce savureaza o înghețată.

Doamna Ninella, năclăită de zeama plăcerii lui, suspina acum cu ochii în ai lui, adulmecînd mirosul de spermă tînără cu nările dilatate.
-Uaaauu, ce mi-ai făcut drăguțule… Vaaai, dar ai ejaculat cum ejaculează vierul în scroafă. Iar eu am fost scroafa ta. Ești fericit că ai făcit nudism cu mine?
Victorel, asudat și mut de plăcerea primită, clătina din cap, neputînd să mai spună ceva.
-Doamna Ninella… Doamneee… Doamna Ninella… Doamneee… Doamna Ninella… Doamneee… Doamna Ninella… Doamneee… Doamna Ninella… Doamneee…
Repeta asta ca o litanie, recunoscător, în timp ce soacra lui, tot ciucită lîngă șezlong reîncepuse să-i pupe cu drag penisul fleșcăit, care, sub gura ei rujată, redeveni repejor semeț și arcuit. Faptul că sperma îi șiroia pe nas și frunte nu părea s-o deranjeze.
Uluită, femeia se uită la penis ce zvîcnea iar în sus, țeapăn și vînos.
-Iar? Așa repede? Aaaah, tinerețe-tinerețe…

Doamna Ninella gîfîia tare acum.

-Drăguțule, acuma vreau dihania asta în mine, adînc și animalic.
Apoi soacra lui goală se puse repejor în coate și genunchi iar Victorel, în genunchi între tălpile ei, își vîrî deîndată penisul în vulva ei udă, începînd să copuleze cu frumoasa doamnă ce i putea fi mamă. El icnind, iar ea scheunînd ca o cățea la montă. Amîndoi scăldați în sudoarea plăcerii sexuale. Ea în plăcerea împreunării cu un tînăr, el în plăcerea incestuoasă de a fute pe mama soției lui… Apropiindu-se de spasme, doamna Ninella dădea contre din fund și striga isteric, pompata în vagin de organul ăla imens.
-Victoreeel, daa, daa… Victoreeel, daa, daa… Victoreeel, daa, daa… Dă-i, dă-i, dă-i !!!!!
Soara și ginerele copulară așa cam 20 de minute apoi orgasmară în final la unison, el golindu-și a doua oară glandele, acum direct în vaginul ei de femeie, iar ea scuturată de spasme, dar fără ca niciunul din ei să audă telefonul din sufragerie. La care soțioara lui suna degeaba…
Autor
lucius.ro@gmail.com

Share296Pin67
Ceva bun de avut la îndemână și de ținut în mână 👋 când citești fanteziile noi de pe site!

Nu uita că fiecare membru al comunității noastre are parte de un cadou 🎁 aici puteti citi mai multe detalii. Vă pup și nu uitați să-mi trimiteți pe mail ultimele voastre nebunii 😊
Previous Post

Incest la varsta a treia…posibil…

Next Post

Pizda…

LUCIUS

LUCIUS

Next Post
Pizda…

Pizda...

Magda, numele mamei este Magda…

Magda, numele mamei este Magda...

Rosu si negru…

Rosu si negru...

Mandica…

Mandica...

Comments 3

  1. Ghita Octavian says:
    10 luni ago

    Foarte frumos și Excitant perversă Mare Doamna Ninela chiar mi S-a Sculat puternic rău Pula citind, și desigur îmi imaginez cum sar simți doamna profesoara de chimie în timp ce aṣ Penetra-o pe La spate cu Pula Mea De Dimensiuni peste Media din România cei 17 cm ai Mei doar că mai este ceva în plus Referitor la Pula Mea și Anume Cele 4 Bile ( care de fapt nu sunt Rotunde sunt Cilindrixe exact cum e Forma pastilelor de Tic-Tac Doar că mai mari și sunt puse strategic în Jurul capului că un fel de Coroanã în Jurul cãpãţânii sunt 2 pe Lateral, una jos chiar sub Aţa Pulii și ultima este în partea de sus care iese în cale atunci când calotez când o Belesc iar aceste Bile Ating zone pe care o pulã obișnuită nu poate sa le Atingă
    Le-am pus Singur când eram în Penitenciarul Jilava în vara anului 2007

    Răspunde
    • Paul says:
      7 luni ago

      Mai tii minte cate puli ai luat in cur la pnt jilava, sau vii cu povesti de „sef de camera”? Te-au facut baietii posta, puisor? Hai, fii fata sincera si povesteste-ne cum erai tu dansatoarea din paravan! Sigur va fi interesant!

      Răspunde
  2. Nicu says:
    2 luni ago

    Sexul cu soacra e superb

    Răspunde

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

  • Fantezii Sexuale
  • Fantezii Incest
  • Fantezii cu MILFHOT
  • Sfaturile Curvette
  • Sex Shop ♥ justLove
  • Fantezii porno
  • Povestiri Erotice
cuckold-in-masina
Fantezii Sexuale

Cuckold în mașină

by Andrei
Ene,primul-act-sexual.
Fantezii Sexuale

Ene,primul act sexual.

by Nea puláion
aventuri erotice
Fantezii cu Incest

O combinatie serioasa….

by IL_VALACCHO
Sotia cu fiul ei din prima casatorie
Fantezii Sexuale

Sotia cu fiul ei din prima casatorie

by razvancj
De la fantezie la realitate
Fantezii Sexuale

De la fantezie la realitate

by Tony
Totul are un preț pe lumea asta! Drumul spre regăsire (2)
Fantezii Sexuale

Totul are un preț pe lumea asta! Drumul spre regăsire (2)

by Nicolle
inselare-reciproca
Fantezii Sexuale

Inselare reciprocá.

by Nea puláion
Soacra-Geo-si-revolta-Matasii.-Nimeni-nu-pleaca fantezii erotice
Fantezii Sexuale

Soacra Geo și revolta Mătăsii. Nimeni nu pleacă!

by Adonis
fantezii erotice la sauna
Fantezii Sexuale

In sauná

by Nea puláion
amintiri erotice
Fantezii Sexuale

Studenție cu miros de aftershave

by emilnae
Totul are un preț pe lumea asta! (1)
Fantezii Sexuale

Totul are un preț pe lumea asta! (1)

by Nicolle
Bisexual
Amintiri

Bisexual

by RaduT

Discuții recente

  • Alin la Când eram mic pe la 9 ani am văzut primul film porno
  • alin la Sex cu mami si cu fiica
  • Paul la M-am culcat cu ginerele
  • Paul la Cuckold în mașină
  • Paul la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • joe gigi la Fantezie cu soția și alt barbat
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Mm Badea la M-am culcat cu ginerele
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Claudiu la Un vis implinit – Futută de mai mulți bărbați în fața soțului
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Mm Badea la Magda, numele mamei este Magda…
  • Mm Badea la Eu sunt Diana am 47 de ani si sunt nebuna dupa sex
  • Dorin la Sex cu mami si cu fiica
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?

Meniu

  • Home
  • Despre curvette.ro
  • Termeni și condiții
  • ♡ Trimite fantezia ta și o publicăm pe site
    • Reguli postare fantezii
  • Contact

Povestiri si fantezii erotice

cuckold-in-masina

Cuckold în mașină

Ene,primul-act-sexual.

Ene,primul act sexual.

aventuri erotice

O combinatie serioasa….

Categorii

  • Amintiri
  • Bancuri porno
  • Blog
  • Comunitate
  • Fantezii cu Incest
  • Fantezii cu MILF
  • Fantezii Lesby
  • Fantezii porno
  • Fantezii Sexuale
  • Gânduri
  • Intamplari in pat
  • Pe culmile disperarii
  • Perversiuni Sexuale (Fantezii)
  • Poezii Erotice
  • Povestiri Erotice

Etichete

BDSM body licking București - Fantezii Cuckold România Cu escorta la cafea ☕ cum swapping deep-throating de la IL VALACCHO Fantezii cu escorte Fantezii cu penis mare Fantezii cu profesoare Fantezii cu vecina Fantezii Erotice Brașov Fantezii erotice cuckold Fantezii erotice cu doctori Fantezii erotice cu femei divorțate Fantezii erotice cu fete tinere Fantezii erotice cu mama Fantezii erotice cu matusa fantezii erotice cu prieteni Fantezii erotice cu sex in grup Fantezii Erotice cu Soacra Fantezii erotice cu șefa Fantezii erotice familie Fantezii erotice gay cu spotivi Fantezii Gay România Fantezii porno la muncă Fantezii sexuale cu doamne mature Fantezii sexuale cu soția altuia Fantezii si povestiri erotice cu femei maritate Femei care fac sex pe bani Incest Milf Neveste care caută amanți Neveste care înșeală Neveste vândute Povestiri erotice cu swingers rimming sex anal Sex cu femei casatorite sex oral sex oral. deep throating Sex Shop - Fantezii și Aventuri Erotice Sfaturi pentru escorte Threesome

© 2019 Curvette.ro - Cele Mai Tari Fantezii Erotice - Acest site este destinat exclusiv persoanelor peste 18 ani

No Result
View All Result
  • Fantezii Erotice
  • Fantezii cu MILF
  • Fantezii cu Incest
  • Perversiuni Sexuale (Fantezii)
  • Sfaturi despre sex
  • Despre curvette.ro
  • Contact

© 2019 Curvette.ro - Cele Mai Tari Fantezii Erotice - Acest site este destinat exclusiv persoanelor peste 18 ani