Fantezii Erotice
No Result
View All Result
  • Fantezii erotice
  • MILFs Corner
  • Perversiuni
  • Intamplari in pat
    • Gânduri
    • Amintiri
  • Fantezii Sexuale
  • Trimite 🌞 Fantezia Ta
  • Fantezii erotice
  • MILFs Corner
  • Perversiuni
  • Intamplari in pat
    • Gânduri
    • Amintiri
  • Fantezii Sexuale
  • Trimite 🌞 Fantezia Ta
No Result
View All Result
Curvette.ro - Fantezii Erotice
No Result
View All Result
Home Fantezii Sexuale

Nea Romică și prietenii lui.

emilnae by emilnae
in Fantezii Sexuale
0
tony-fantezii-sex-gay
739
SHARES
3.5k
VIEWS
Share on Facebook

Terminasem liceul și nu era nici o perspectiva pentru un băiat fără experiență în muncă ca mine. Că să nu stau derbedeu pe stradă taica-miu m-a angajat la o firma de construcții venită în orașul meu pentru renovarea șoselei care ducea către București. Locuiam singur in apartament, ai meu se mutaseră la țară și trebuia să mă descurc singur. In firma îmi gasise un loc la departamentul topografie, pe post de muncitor topograt. Uneori eram pus să descarc și anumite hărți pe calculator, mă pricepeam puțin cu calculatorul. Nea Romică pentru că despre el este vorba în cea mai mare parte a relatării mele era coleg de muncă cu mine. In vârstă de 50 și ceva de ani văduv, foarte glumeț și insistent. Se baga in seama cu tine și îți punea o grămadă de întrebări. Majoritatea colegilor îl ocoleau dar mie nu îmi displăcea. Avea tot timpul țigări, se ofera să facă ciste cu fiecare ocazie. Timpul a trecut și uite așa soseaua s-a renovat și noi am rămas iarăși fără loc de muncă. Ai mei s-au hotărât să mă dea la meditație vreun an și apoi să incerc la facultatea. Aveam vreo 22 ani.

Cu timpul umblând prin oraș când luam pauză de la învățat m-am întâlnit din întâmplare cu nea Romică. Am inceput să vorbim despre una, alta, a făcut cinste cu câte o bere la un magazin de cartier și tot vorbind si-a adus aminte că eu mă pricep la calculator.

„Nepoate, zice, tu le ai cu calculatorul și mie nu îmi mai merge cum trebuie. Poate treci pe la mine mâine să vezi ce are”

Aveam numărul lui de telefon așa că am mers să îl ajut. Oricum era de treabă omul. Mi-a dat adresa și am ajuns la el. Locuia într-un bloc de 6 etaje mai la margine. De la blocul lui incepeau liniile de cale ferată și apoi zona industriala.

Am daschis calculator și mergea foarte greu.

„Ce naiba i-ai făcut nea Romică că ăsta merge greu, trebuie să reinstalez Windows”. Când mă uit la istoricul paginilor de net, era jale. Se uitase nenorocitul numai pe site-uri porno cu travestiți și transexuali.

„Te uiți la bulele și ai luat viruși ”

„Da, nepoate, mă uit la file porno și îi dau in cap toată noaptea. Sunt băieți cu dresuri pe ei care se fac fetițe și mă excită. Da, sunt neînsurat, ce să fac ”

I-am reparat calculator până la urmă și cu timpul ne mai vedeam prin oraș. N-a durat mult și iar l-a stricat. El se angajase între timp la o firma de pază. M-a rugat dacă vreau să mă angajez dar l+am refuzat. Așa că iar am mes la el. L-am găsit relaxat, la bere cu un prieten Virgil, coleg de muncă cu el. Amândoi chercheliți. Au început glumele, cu fetițe cu pula cu nebunii. In glumă îmi propuneau mie să mă facă fetița, tot felul de aberații. Virgil era cam de aceeași vârstă cu Romică și locuia în același bloc, tot necăsătorit.

Am rămas cu ei la bere și după ce s-au luat bine au început să îmi arate pulele. Văzusem pule doar in filme porno, dar pe viu nu. Nu mă gândeam în viața mea că cineva așa tam-nesam o să își scoată pula in fața mea. Am inceput să glumesc cu ei, să le spun să dea și ei cu lama pe pula și coaie că în ziua de azi așa se poartă. Virgil avea o pula medie că lungime puțin grosuță ce o făcea să nu pară așa mare, dar Romică, excela, avea o pula enormă chiar așa nesculata. Cred că o avea de peste 20cm.

Am plecat de la ei tulburat. Am ajuns acasă și mă tot gândeam la pulele lor, în special la Romică. Am pus un film porno cu travestiți să văd care e treaba. De atunci mai totul timpul urmăream filme cu travestiți. Au început să mă atragă dresurile, am cumpărat și primul dres. Când l-am îmbrăcat m-am excitat maximum și am ejaculat in el. Locuind singur stăteam aproape toată ziua îmbrăcat în dres, începuse să îmi placă. Mă gândeam la pula lui Romică, aș fi vrut să îl văd cum se masturbează.

N-a trecut mult timp și iar m-a sunat să îi repar calculatorul. Am urcat la el, era o dimineață frumoasă de weekend. Mi-am aprins o țigară și am trecut la calculator. L-am reparat și am pus un film porno cu travestiți, un domn în vârstă cu un tânăr cu dres pe el și tot ce trebuie. L-am strigat, era în bucătărie.

„Fața l-am făcut, acum trage-ti o labă”

I-am spus în glumă. S-a uitat la mine și m-a întrebat

„Vrei să mă vezi? ”

„Bineînțeles, i-am răspuns. Am făcut degeaba ăsta?! ”

M-am așezat pe fotoliu și el s-a pus pe scaun la calculator. Și-a lăsat pantalonii in vine și a început să și-o mângâie ”

„Vezi am ras-o cu mi-ai zis. Acum sunt fresh. Parcă intră și mai bine fără flocii. Mai ales la coaie, la cur. Totul e fin acum. S-a ras și Virgil, amândoi. ”

Îi dadea in cap cu poftă fără să se uite la mine, era atent la film. Pula i se făcuse enormă. Nu știu dacă o cuprindeam cu ambele palme, atât era de mare. Eram fascinat de pula lui. Aș fi vrut să îl frec eu. Îl priveam și îmi mușcam buzele. Între timp cineva ciocănea la ușă. Și-a tras pantalonii și zice

„Ăsta e Relu a venit la cafea. Am uitat, zice”

Iese in hol și ies după el. Mă mut in bucătărie și intră și Relu. Un bărbat bine, înalt solid, cu picioarele drepte și înalte. Avea un chip blând, șaten.

„Relu, zice Romică, coleg de muncă cu mine, paznic și el. Stă tot cu mine in bloc și cu Virgil. Îl știi pe Virgil, că ce-am făcut atunci. Mai ții minte că ne-am scos pulele pe afară? ”

Au început amândoi să râdă.

„Da, mi-au zis amândoi că s-au îmbătat și ți-au arătat pulele, p-aici, zice Relu”

„Da, zic, ăștia nu sunt sănătoși”

„Stai liniștit că la fel sunt și eu. Dacă beau vreo 3-4 beri ți-o arăt și eu”

Au început să râdă amândoi, râdeam și eu.

„Păi de ce nu facem așa, zic? ”

Mă duc să iau vreo 10 beri, ce ziceți.

„Dacă faci cinste, noi nu te refuzăm zic ei”

Am coborât la magazin și am luat vreo 10 beri, eram curios să îi văd pula lui Relu. Am revenit și ne-am apucat de treabă. Râdeam, glumeam. Relu era căsătorit și Romică făcea glume pe seama lu’nevastasa. Cică o doamnă mai plinuță. Au început să trancane, cum că se uită toți la filme cu travestiți, că le plac ăștia mai tineri, bătând apropoul la mine, că vor să mă vadă fetița, tot felul de glume. In timp ce Relu era la wc, am prins momentul și m-am dus după el. Era cu ușa deschisă. Fără să realizez l-am văzut cum se pisa.

„Ai venit s-o vezi. Intră în coace”. M-am apropiat și i-am văzut-o. Nu îl întrecea pe Romică. Dar așa cum stătea cu pantalonii in vine parcă era mai sexy. Părea mai macho.

Am rămas să mă piș și m+am întors în bucătărie. Glumele au continuat și după vreo oră am plecat. I-am lăsat pe amândoi să continue.

Seara m-am tot gândit la ei trei. Toți locuiau în același bloc, lucrau la aceeași firmă de pază și aveau aceleași apucături. Dintre toți cel mai mult mă atrăgea Relu, era impunător, dar nu avea pula lui Romică, Virgil era pe locul trei nu eram prea atras de el. Cu timpul am tot stat și m-am gândit, cu cine să incep. Romică era cel mai nerăbdător, și aș fi vrut să îl fac să turbeze de nervi. Vroiam să îl chinui câteva săptămâni bune. Dacă o făceam cu Romică și cu Relu eram apoi obligat de ei să o fac și cu Virgil. Nu știam ce să fac. Așa că m-am hotărât să îl chinui pe Romică.

De fiecare dată când îi reparam calculator făceam in așa fel încât să îl văd cum se masturbează. Îmi placea să îi văd pula imensa cum ejaculează. Cu timpul am început să port dres când o freca. Îl lăsăm să mă spermeze pe coapse, pe buci, pe tălpi dar nu i-am supt-o. Vroiam să îl torturez. Îmi placea maxim pula lui și mă masturbam numai cu gândul la pula lui și la corpul lui Relu. Virgil nu era luat în schema.

Au trecut așa vreo 3-4 săptămâni, Romică mă invita mai tot timpul pe la el. Mergeam și uneori îi găseam pe toți trei, jucând cărți, rumy sau la bere. Le mai făceam câte un dans in dresuri in sufragerie, mă spermau mă mângâiau dar nimic mai mult. Îi disperasem, ar fi vrut să mi-o tragă, să mă muiasca.

Începusem să îi îndrăgesc pe toți trei. Vroiam să îi rezolv pe toți. Așa că timp de o săptămână m-am tot gândit. Vroiam să îl fac să mă dorească mult Romică. Pula lui mare mă înnebunea. Vroiam să îl păstrez pentru final. El să rămână ultimul.

Aveam numele lor de telefon și le știam și programul de la muncă. Știam fiecare cum lucrează. Țineam legătură cu ei, mă sunau și se masturbau la telefon. Îi refuzam pe Relu și Virgil când mă invitau la ei. Mergeam doar la Romică, nu vroiam să stric tradiția.

Asta până într-o seară când n-am mai suportat, mă gândeam la pula întruna. Trebuia să încep până la urmă cu cineva. L-am ales pe Virgil. Vroiam să îi bag in boală pe ceilalți doi. Știam că în săptămâna aceea Miercuri, Virgil era liber. De Marți, m-am epilat, mi-am pregătit ținuta pentru Mercuri, dres negru transparent, cu tanga peste, un tricou scurt să se vadă bine bucile. Vroiam să îl dau gata pe Virgil. L-am sunat pe zi și i-am spus că vreau să trec pe la el pe seară să se pregătească, dar să își țină gura să nu le spună celorlalți. Virgil era pământ, n-a suflat o vorbă. După atâtea refuzuri dacă mă hotărâsem să vin la el înseamnă că ceva era de bine.

Am ajuns la el și am ciocanit la ușă. Mi-a deschis. Era în boxeri, se vedea prin ei pula sculata. Tricoul larg îi acoperea fesele. Am rămas în hol și am început să mă dezbrac. Mi-am aruncat blugii și geaca, rămânând în dres. S-a pus în genunchi, m-a întors cu fața la perete și a început să mă pupe pe fese. Eram foarte excitat. Pe perete avea o oglindă veche înaltă, puteam să ne privim pe de-a-ntregul așa de mare era. M-am pus în genunchi in fața lui și l-am rugat să se ridice. Ne priveam amândoi în oglindă. Am scos telefonul și l-am rugat să mă filmeze când i-o sug, să ne filmeze pe amândoi în oglindă. La vremea aceea telefoanele nu erau prea performante dar reușeai să faci câteva filmulețe.

Am inceput să îi sug coaiele să îmi acopăr ochii cu ele, să îi pup pula că o adevărată târfă. Era extaziat, în timp ce îl dezmierdam ca pe un zeu, el filma de zor in oglindă. Ne priveam amândoi în oglindă. Din când în când îl priveam in ochi cu o privire de târfă supusă, ceea ce îi dadea încredere și a început să mă domine. Pula lui scurtă și groasă mă penetra puternic in gură. Îl sugeam cu poftă. Pula îi mirosea a deodorant. Era masculin. A aruncat telefonul și a început să mă izbească cu pula peste față, obrajii îmi ardeau. Dădea în mine că un nebun. L-am simțit că vrea să ejaculeze.

„Unde vrei să termini”

N-am apucat să termin și jetul de spermă mi-a acoperit fața. Nu mai vedeam nimic. Mă ținea de cap și își freca tot pelvisul de față mea. M-a eliberat într-un final. Mi-am dat dresul jos și m-am șters pe față. Mi-a luat dresul din mână și l-a băgat pe capul meu, apoi mi-a făcut poze cu telefonul. Mai târziu am văzut pozele. Eu in genunchi îl țineam de coapsă și el lângă mine in picioare cu pula pe fruntea mea, totul în oglindă.

Le-a transmis, filmul și pozele celorlalți. Noaptea am primit telefon de la Romică, m-a făcut în toate felurile, zdreanță, târfă, curva. Cum să fac așa ceva nu Virgil și cu el nu. Relu a fost mai rezervat dar, mi-a bătut puțin obrazul.

Am lăsat să treacă vreo două săptămâni în care nu i-am mai vizitat. Virgil tot băga bățul prin gard și îmi spunea ce a vorbit cu ei. Erau ofticați. După atâtea labe și sperăm aruncată pe bucile mele și ei doi să nu facă nimic.

Am pus mâna pe telefon într-o zi și l-am sunat pe Relu. Știam că este singur srara acasă, nevasta lui fiind plecată la fii-sa in alt județ. I-am băgat un motiv serios, vroiam să îl surprind. I-am spus să vină să mă ia de la benzinărie că vin de la țară și ocazia acolo m-a lăsat și nici cheie de la usa de la intrare nu am.

Stia ca Virgil și Romică sunt la muncă și nu aveam unde să mă duc. A venit m-a luat și am ajuns la el. In rucsac aveam echipamentul. Pentru Relu vroiam să fiu mireasă. Relu era mai calm mai romantic, așa am ales un dres alb cu bandă, portjartier, tanga alb și un tricou alb mulat scurt. I-am spus că merg să fac un duș. Ce duș să fac, eram pregătit de acasă. Din câte observasem și el se pregătise, parcă presimțea ceva. M-am schimbat și am ieșit în hol. Ușa de la sufragerie era deschisă, răzbătea in hol doar lumina televizorului. M-am pus în genunchi și am început să mă apropii târâș de sufragerie. L-am găsit în fotoliul, m-am îndreptat spre el că o felină. Când m-am apropiat și-a desfăcut picioarele. I-am deschis cureaua de la blugi, l-am dezbrăcat ușor rămânând în pula goala. Am inceput să îl pup pe coapse, pe abdomen, pe pula, pe coaie, peste tot. Relu era foarte calm. S-a ridicat m-a prins de păr și ușor m-a târât după el până în dormitor. Îl urmam supus ca un miel la taiere. S-a întins în pat cu picioarele desfăcute. M-am așezat cuminte între picioarele lui. Am inceput să îl sug fin, umed și apăsat. Îi simțea fiecare vinișoară. Pula era una medie dar tare. Își ținea mâinile sub cap și se uita la mine, parcă încercând să îmi găsească vreo greșeală. Încercam să sug cât mai bine, fără greșeală. Pula se întărea din ce in ce mai mult. Îl simțeam că vrea să explodeze in gua mea. Aș fi vrut să nu o facă dar ceva nu mă lăsa să fac altfel. Relu mă domina total spre deosebire de Virgil. Un jet puternic mi-a sărit în gât. M-a prins de creștetul capului fără să îmi dea drumul. Împingea din bazin și pula îmi lovea cerul gurii. Am deschis-o lăsând toată sperma să curgă pe abdomenul și coaiele lui. Îl priveam in ochi cum mă ținea strâns de creștetul capului. Era extaziat. Într-un final m-a eliberat cu o contră puternică. Capul mi-a sărit pe spate că o mingie de tenis. Eram amândoi plini de sperma amestecată cu salivă.

Bineînțeles am făcut poze întinși in pat. Eu cu capul lângă pula lui.

Pozele au ajuns a doua zi la Romică și au urmat telefoanele cu reproșuri din partea lui.

L-am mai lăsat vreo două săptămâni să fiarbă dar, îi pusesem gând rău. Știam că dimineața este cea mai buna perioada pentru el. Atunci avea pula cea mai tare și el avea pofta cea mai mare. De multe ori la cerea lui mersesem să îl văd cum se masturbează dimineața. Avea o pula enormă. Și jet puternic. Când era foarte excitat sperma sarea pe ecranul monitorului, ceva de nedescris.

Relu și Virgil făceau mișto de el. Mă sunau de față cu el când erau la muncă, numai să îl enerveze. Nu mai puteam să rezist mult, trebuia să il am pe Romică. Pula lui îmi bântuia serile.

Cu Relu și Virgil nu îmi trecuse niciodată prin cap sa fac anal dar cu Romică trebuia neapărat. Dar, pentru prima oară vroiam să îl sug, cu toate că el vroia mai mult să mă fută. Totuși că să mă fută trebuia mai întâi să îmi dea muie, condiție obligatorie.

Știam că doarme cu ușa deschisă la apartament, Virgil și Relu îmi spuseseră. Ei îl vizitau aproape zilnic, era obijuit să fie trezit de către cineva, nu se speria.

Așa că am făcut planul. I-am aflat programul și urma ca într-o Joi dimineață să îl vizitez. Îi plăceau colanții lucioși și cu dres pe sub ei. Așa că mi-am pregătit ținuta pentru Joi dimineață. Am ajuns pe la el pe la 6: 30, am intrat ușor fără să fac zgomot. Am rămas doar in colanți și tricou, era o zi de primăvară luminoasă, soare bătea de la ora aceea, era lumină în cameră. Am deschis ușor ușa și l-am văzut întins în pat, dormea doar in boxeri și avea un picior scos cu totul din cearceaf. Era foarte sexy Romică. Epilat pe tot corpul, coapse și gambe atletice, m-am apropiat de el și mi-am pus uzele pe gamba lui. Apoi cu sărutări am inceput să urc pe coapsă. Romică dădea semne de trezire. Am tras ușor cearceaful și am început să ii pup boxeri in jurul pulii. A început să se dezmeticească bine. Pula era sculată la maximum, practic pleznea prin boxeri. Am tras ușor de ei în jos și la eliberare pula a sărit din ei lovindu-ma peste față. Cam așa era pula lui Romică. A deschis ochii și m-a văzut. Eram pus capră in pat, între picioarele lui, îl priveam in ochi. El îmi vedea partea de sus a curului ca partea de sus a inimii. I-am tras pula cu degetul spre gura mea. Avea o pula enormă, îmi acoperea jumătate de față. Am scuipat-o de câteva ori bine și cu mâna am inceput să îl masturbez. Se uita la mine fără să zică nimic și își mușca buzele. Pulsul îi creștea, îl simțeam cum încearcă să miște din cur contra ritmului meu pe care îl făceam din încheietura mâinii. Am cuprins-o cu ambele palme și capul îi rămăsese afară. I-am dat drumul și s-a trântit pe burtă. Depășea buricul. Am inceput sa mă joc cu limba pe ea, zvâcnea lovindu-mi față. Până la urmă m-am aplecat peste el și am luat-o in gură încercând să o inghit din prima. Nu am reușit, saliva îmi curgea abundent din gură. Am făcut gura mare și din a treia încercare am reușit. Acum buzele alunecau pe pula de sus în jos până la bază. Coaiele îmi loveau bărbia. Avea niște coaie mari lăsate. Sugeam cu poftă și mă jucam cu coaiele in palme.

„Cârpă ordinară te-ai hotărât să mă vizitezi după o lună și ceva?! ”

„Să vezi ce pula îți dau zdreanțo! ”

A început nebunul să pompeze frenetic in gatul meu. Simțeam că îmi ies ochii din orbite. Nu mai avem aer, mă innecam cu saliva. Am ieșit din pula lui speriat.

„Lasă-mă că mă omori cu pula asta. Te rog frumos că de abia o inghit. E mare rău”

S-a uitat la mine și m-a întrebat.

„Cine are pula cea mai mare dintre toți? ”

„Tu o ai Romică, jur! ”

„Așa fă, acum suge cum îți place. ”

Romică era un copil, dar unul cu pula enormă.

S-a ridicat în picioare și-a pus un picior pe pat, m-a tras de cap spre pula lui fără să îmi mai dea drumul. Am inceput sa o sug așa așezat pe pat. Mă sprijineam cu capul de coapsa lui. Pula îmi aluneca că un șarpe in gură, parcă nu se mai termina. Îmi ghida mișcarea cu mâna. Am inceput sa îi fac dopuri cu gura. Când pula ieșea din gură se auzea ca un dop în toată camera. Romică era extaziat.

„N-am crezut niciodată că o sugi așa bine, zdreanțo! ”

Sugeam cu o pofta nebuna, aș fi vrut să nu se mai termine. Pula mă înnebunea, mirosul pulii era fantastic, foarte masculin. Romică mă făcuse „femeie”, nici Relu și nici Vrgil nu reușiseră să îmi trezească asemenea stări. Sugeam că un dement. Romică o mai scotea din când în când și îmi acoperea față cu ea. Îmi mai punea coaiele pe față, apoi iar o băga pe toată. Aveam momente când mă sufocam și săream din pula lui că și arc. Mă prindea repede de cap și iar mi-o băga. Saliva curgea pe mine șiroaie. Eram roșu la față, ochii îmi ieșeau din orbite, eram extenuat. A observat și el asta. Parcă vrând să mă menajeze mi-a făcut semn să mă întorc cu bucile la el. Am executat fără să comentez. Și-a luat-o la labă și în zece secunde sperma îmi țâșnea pe cur. Era fierbinte că de fiecare dată. Mi-a tras câteva palme și a imprastiat-o peste tot. Și-a șters pula de spermă de curul meu și a plecat la baie. M-am trântit in pat epuizat. Romică mă nenorocise. Nu îmi mai trebuia pula o lună. Mi-a cerut dresul ca aminteire vroia să il pastreze. Avea el un plan. I-am cerut să facem poze dar a refuzat. Mi-a zis să nu le spun celorlalți, să fie secretul nostru. Așa a rămas. Nimeni nu a spus nimic. Relu și Virgil au continuat să facă mișto de el. Romică nu zicea nimic. Au mai trecut câteva zile și mă gândeam continuu la pula lui Romică. Știam că vrea neapărat să mă spargă la cur, dar din punct de vedere psihic nu eram pregătit. Îmi era frică de pula lui. Era enormă, și îl știam impulsiv. Dacă mă fute atât de rău și ajung la spital. M-am mai perpelit câteva nopți și mi-am luat inima în dinți. Trebuia să o fac și pe asta. Tot dimineața trebuia să merg. Mi-am cumpărat un pug și cu timpul am început să îmi largesc gaozul. Miscarea a dat roade. Gaozul meu devenea din ce in ce mai elastic.

I-am aflat orarul și urma să îl vizitez într-o Miercuri. Seara i-am dat mesaj.

„Să lași ușa deschisă mâine dimineață”

Nu am primit nici un răspuns.

Dimineața m-am trezit, am făcut o clismă și am plecat spre Romică. Era 6: 00. La el în cameră nu se simțea nici o mișcare, cred că dormea tun. Încă nu se luminase bine. Am intrat în baie și m-am pregătit. Dres negru opac, și o bluză neagră din lycra. Cumpărată special pentru moment. Știam că negru îl excită. Pe o coală de hârtie am scris un mesaj cu markerul

„Poți să îmi rupi curul, dar te rog încet că ești primul! ”

Mi-am lipit mesajul pe spate încât să îmi acopere bucile. Am lăsat lubrifiantul pe masă în sufragerie la vedere și am ieșit în balcon cu ușa deschisă să fumez. Din sufragerie se vedea curul meu cu mesajul. Stăteam aplecat, intenționat să mă vadă. După câteva minute am auzit mișcare în cameră. Romică se trezise, era în sufragerie și se uita la mine cum fumez. L-am simțit cum se apropie, îmi rupe mesaju de pe buci, se apleacă și își freacă fața de ele. A început cu limba să îmi tragă limbii pe fese. Mă mușca puternic pe buci, eram excitat maxim. Am inceput să mă mângâi singur. Mi-a rupt dresul la cur și a început să îmi dea limbi pe gaoz. Îl simțeam cum mă dorește. Lubrifiantul a început să curgă pe cur și se prelingea între fese. Romică turna din abundență. Pula sculată a început să se miște de jos în sus între fese. Era caldă și vânoasă. Capul svacnea gata să mă pătrundă. Romică nu se grăbea, mesajul avusese efect. De data asta lucra încet, delicat. M-am gândit ce naiba face de ce nu mă duce în sufragerie. Romică avea alt plan, vroia să mă fută in balcon. Am depărtat ușor picioarele și le-am flexat ușor. El ma tras de șolduri înapoi. Pula era pregătită de intrare simțeam asta. Îmi era frică să mă pătrundă capră, așa că m-am ridicat puțin și m-am lipit de el. Am lipit picioarele dar am rămas cu curul ușor înapoi. M-a cuprins cu ambele brațe și am simțit pula cum mă străpunge. Romică mișca încet și delicat. Îmi ghida soldurile ușor din bazinul lui. Eram lipit cu totul de el. Până la urmă am simțit coaiele cum îmi presau fesele. Romică îmi blocase picioarele de balcon și din bazin mă ghida. Mă duceam înainte -inapoi din inerție. Paula aluneca in mine divin. Aerul răcoros îl simțea pe fese, pe gât. Cu mâinile la spatele lui Romică îi masam fesele și în același timp îl și împingea in mine. Îl doream in mine, mă făcea să mă simt că o femeie. Romică mă înnebunea. A dat în mine destul de mult timp, pierdusem șirul minutelor. Orgasmul a venit de două ori pentru mine. Am ejaculat de două ori în dres. Eram plin de spermă. Îi simțea pula cum se face tot mai tare, era pe finiș. A început să miște din cur tot mai tare. A început să mă doară. M-a prins de păr și m-a tras spre el. Eram lipiți aproape perfect. Îl țineam de fese care deveniseră că două pietre. Dădea din cur rapid și sperma m-a inundat. A început să îmi curgă din cur pe dres. Îi strângeam pula intre buci puternic. Așa încârligați ne-am mutat in sufragerie. Romică de la atâta excitare a început să gâfâi că un porc. Încă nu ieșise din mine. Mi-a eliberat corpul din strânsoare și mi-a dat un vânt din bazin aruncandu-ma in canapea. Am sărit din pula ca din arc. Eram numai sperma la cur. Romică a venit cu telefonul, m-a așezat capră și-a pus pula la curul meu și a făcut poze.

Era răzbunarea lui. Ceilalți nu mă futusera. S-a laudat o lună.

Relu și Virgil mă presau și ei. Vroiau să mă fută. Le pusesem gând rău la toți. Vroiam să mă las futut de toți trei într-o noapte. Aveam o dilema, nu știam dacă cu toți odată sau pe rând…

Tags: Fantezii Gay România
Share296Pin67
Ceva bun de avut la îndemână și de ținut în mână 👋 când citești fanteziile noi de pe site!

Nu uita că fiecare membru al comunității noastre are parte de un cadou 🎁 aici puteti citi mai multe detalii. Vă pup și nu uitați să-mi trimiteți pe mail ultimele voastre nebunii 😊
Previous Post

Student în chirie

emilnae

emilnae

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

  • Fantezii Sexuale
  • Fantezii Incest
  • Fantezii cu MILFHOT
  • Sfaturile Curvette
  • Sex Shop ♥ justLove
  • Fantezii porno
  • Povestiri Erotice
tony-fantezii-sex-gay
Fantezii Sexuale

Nea Romică și prietenii lui.

by emilnae
tony-fantezii-sex-gay
Povestiri Erotice

Student în chirie

by emilnae
matura-sexy
Fantezii Sexuale

Cum s-a rupt ata..

by Nea puláion
Neconformista Domnisoara Diriginta
Fantezii Sexuale

Ajutor prietenesc.

by Nea puláion
Mi-am ”luat-o” în magia și confuzia nopții de Revelion.
Fantezii porno

Mi-am ”luat-o” în magia și confuzia nopții de Revelion.

by Nicolle
Dor de Ella și surpriza de la miezul nopții. (Partea a-4-a)
Fantezii Sexuale

Dor de Ella și surpriza de la miezul nopții. (Partea a-4-a)

by Adonis
Studenta in chirie.
Fantezii porno

Studenta in chirie.

by Nea puláion
Analizele in București
Perversiuni Sexuale (Fantezii)

Zdrențele de la firma de curierat….

by emilnae
Analizele in București
Perversiuni Sexuale (Fantezii)

Analizele in București

by emilnae
Acasă la mătușa Ella  (partea a-3-a)
Fantezii porno

Acasă la mătușa Ella (partea a-3-a)

by Adonis
baby-sitter-fantezie
Fantezii Sexuale

O noapte de amor

by david23
Mircea: Ce Pizda are Veronica…!!!!
Fantezii Sexuale

La „pescuit” online

by Curvar Anonim Iași

Discuții recente

  • Vasile groza la Studenta in chirie.
  • Gabi la Dezvaluirile unor chilotei transpirati
  • Vasile groza la Cum a ajuns nevasta-mea o tarfa
  • Lulu la Ajutor prietenesc.
  • Lia la Primul Gangbang: „Ce bine o sugi, iubito..”
  • Lia la Primul Gangbang: „Ce bine o sugi, iubito..”
  • Lia la (Partea 1)Sex în grup cu soțul și prietenii lui: „Hai băieți, mai dați-i o m🤭ie să iasă bun video-ul ăsta..”
  • Lia la Nina, o femeie de 32 de ani, măritată – Aventurile sale cu alță bărbați: Am început să zvâcnesc într-un orgasm imens, cum nu avusesem cu soțul meu
  • Lia la Fantezie cu soția și alt barbat
  • Ionut la Fantezie cu soția și alt barbat
  • Norbert la Mi-am împărțit SOȚIA cu 2 puștani DOTAȚI, de 18 ani
  • Norbert la Primul cuckold
  • Norbert89 la Primul cuckold cu sotia
  • Gica Gaurica la O noapte de amor
  • Nicu la M-am culcat cu ginerele

Meniu

  • Home
  • Despre curvette.ro
  • Termeni și condiții
  • ♡ Trimite fantezia ta și o publicăm pe site
    • Reguli postare fantezii
  • Contact

Povestiri si fantezii erotice

tony-fantezii-sex-gay

Nea Romică și prietenii lui.

tony-fantezii-sex-gay

Student în chirie

matura-sexy

Cum s-a rupt ata..

Categorii

  • Amintiri
  • Blog
  • Comunitate
  • Fantezii cu Incest
  • Fantezii cu MILF
  • Fantezii Lesby
  • Fantezii porno
  • Fantezii Sexuale
  • Gânduri
  • Intamplari in pat
  • Pe culmile disperarii
  • Perversiuni Sexuale (Fantezii)
  • Poezii Erotice
  • Povestiri Erotice

Etichete

BDSM body licking București - Fantezii Cuckold România Cu escorta la cafea ☕ cum eating cum swapping deep-throating de la IL VALACCHO Fantezii cu Doctorițe Sexy Fantezii cu escorte Fantezii cu penis mare Fantezii cu profesoare Fantezii cu vecina Fantezii Erotice Brașov Fantezii erotice cuckold Fantezii erotice cu femei divorțate Fantezii erotice cu fete tinere Fantezii erotice cu mama Fantezii erotice cu matusa fantezii erotice cu prieteni Fantezii erotice cu sex in grup Fantezii Erotice cu Soacra Fantezii erotice familie Fantezii erotice gay cu spotivi Fantezii Gay România Fantezii porno la muncă Fantezii sexuale cu doamne mature Fantezii sexuale cu soția altuia Fantezii si povestiri erotice cu femei maritate Femei care fac sex pe bani Incest Milf Neveste care caută amanți Neveste care înșeală Neveste vândute Povestiri erotice cu swingers rimming sex anal Sex cu femei casatorite sex oral sex oral. deep throating Sex Shop - Fantezii și Aventuri Erotice Sfaturi pentru escorte Threesome

© 2019 Curvette.ro - Cele Mai Tari Fantezii Erotice - Acest site este destinat exclusiv persoanelor peste 18 ani

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
No Result
View All Result
  • Fantezii Erotice
  • Fantezii cu MILF
  • Fantezii cu Incest
  • Perversiuni Sexuale (Fantezii)
  • Sfaturi despre sex
  • Despre curvette.ro
  • Contact

© 2019 Curvette.ro - Cele Mai Tari Fantezii Erotice - Acest site este destinat exclusiv persoanelor peste 18 ani