Fantezii Erotice
No Result
View All Result
  • Fantezii erotice
  • MILFs Corner
  • Perversiuni
  • Intamplari in pat
    • Gânduri
    • Amintiri
  • Fantezii Sexuale
  • Trimite 🌞 Fantezia Ta
  • Fantezii erotice
  • MILFs Corner
  • Perversiuni
  • Intamplari in pat
    • Gânduri
    • Amintiri
  • Fantezii Sexuale
  • Trimite 🌞 Fantezia Ta
No Result
View All Result
Curvette.ro - Fantezii Erotice
No Result
View All Result
Home Fantezii Sexuale

Cuckold în mașină

Andrei by Andrei
in Fantezii Sexuale
1
cuckold-in-masina
739
SHARES
3.5k
VIEWS
Share on Facebook

Mi-am dorit mereu sa imi vad nevasta făcând sex cu altcineva, mai ales in mașina de fata cu mn.

Am găsit un amic bn dotat si i-am povestit fantezia, a fost deacord, sotia stia demult timp dorința mea si acceptase cu greu.

Intr-o seara ii spun soției ca o scot in oras dar va trebui sa se așeze pe bancheta din spate, Putin suspicioasa accepta, cred ca bănuia ce se va intampla. Deja plănuiesc sami iau amicul dintr-un loc prestabilit.

Conduc vreo 10 mn si opresc masina, se uraca amicul sotia devenind agitata instantaneu. Le zic haideți faceti cunoștință. Isi dau mana se prezintă si ii zic soției ca asta e surpriza de care tot ii spun de câțiva ani si ca in sf a venit momentul. Sotia ma întreabă daca sunt sigur ca nu mai e cale de intors, i-am confirmat ca mai sigur de atat nu am fost niciodata.

Atunci sotia lasa toată inhibiția si toate tabuurile deoparte si il întreabă pe amicu daca ii place de ea si amicul confirma ducandusi mana la pula care se vedea ca este sculata bat. Sotia il întreabă daca face fata la doua erecției si ejaculări una in gura si un in pizda iar amicul confirma sigur pe el. Sotia se apleacă spre el ii desface pantalonii ii da chilotii jos si dezvălui ditamai pula tare ca piatra, se uita la mn si imi spune ca nu crede ca pizda ei poate lua asa ceva pana la coaie.

Se apleacă si o ia in gura pofticioasa. Ii face o muie cum nu am mai văzut-o sa suga cu atata pofta, ii ia coaiele in gura, i-o linge de sus pana jos ii suge capul pulii de l-a înroșit si ii spune sa o tine de cap si sa-i futa gura. Ii fute gura asa tare ca se îneaca la fiecare penetrare, baloasa asa de pula si de futut in gura se întoarce spre mn si ma saruta sa ii gust pula la amic din gura ei, pot sa spun ca avea gust bun, amicul întreabă o daca e ok sa isi dea drumul in gura ei si sotia printre penetrări ii răspunde ca nu are nici o inhibiție in privința asta ca înghite tot, amicul face eforturi sa se abțină sa prelungească placrea dar într-un final ii umple gura cu sperma calda, sotia aproape ca s-, a înecatt de la cantatitatea mare de spera dat nu a lăsat sa curgă nimic pe langa, a înghiți absolut tot de am rămas interzis cu pula sculata in mana in timp ce cu gura plina de spera se întoarce spre mn sa ii gust sperma, nu a fost un gust rau, chiar mia placut.

Dupa ce s-au odihnit un pic sotia a zis ca e rândul ei sa fie satisfăcută, si-a dat chilotii jos si-a ridicat fusta si-a scos sânii din sutien la tras de cap pe amic si ia potrivit gura drept intre limbile pizdii, i-a zis sugema si lingemi lindicul, amicul s-a conformat pe loc si era băgat tot intre picioarele soției care erau desfăcute si larg in aer.

Gemea încontinuu si se auzea pizda clipocind dovada ca era din ce in ce mai uda, inainte sasi de chilotii jos se vedeau uzi deja excitata de la suptul de pula, dupa cateva ergasme ii spune la amic ca vrea sal călăresca, se urca deasupra isi potrivește ditamai pula pe gaura pizdii si incredibil am. Ramas cu ochii beliți i-a luat pula direct pana la coaie, s-a întors spre mn si m-a întrebat daca imi place ce vad si daca asta mi-am dorit, i-am confirmat ca da si iam lăsat sa se futa bn, gemeau amandoi uitaseră ca eram pe acolo, dupa o vreme se întoarce cu fata spre tot deasupra lui si o futa asa pe la spate cu genunchii ridicați, cea mai frumoasa priveliște.

Vedeam exact cu e penetrata de pula lui groasa, se vede pizda largita maxim cu se vrea de labii ii iesea afara un pic la fie care penetrare, nu am rezistat si iam lins pe amândoi in timp ce o penetra leam gusta sucul fututului, extrem de gustot, duoa care sia dat drumul in ea si curgea sperma ca la robinet si multă si groasa si cu viteza, a umplut bancheta din spate de sperma, mam aplecat din nou si iam lins sperma din pizda dupa care am trecut in spate si miam. Bagat pula in puzda ei spermata am rezistat 1 minut si miam dat drumul.

Cea mai frumoasa experienta.

Tags: Cuckold România
Share296Pin67
Ceva bun de avut la îndemână și de ținut în mână 👋 când citești fanteziile noi de pe site!

Nu uita că fiecare membru al comunității noastre are parte de un cadou 🎁 aici puteti citi mai multe detalii. Vă pup și nu uitați să-mi trimiteți pe mail ultimele voastre nebunii 😊
Previous Post

Ene,primul act sexual.

Next Post

Cu iubita mea tanara si o doamna de 75 de ani, plus un barbat misterios…

Andrei

Andrei

Next Post
Cu-iubita-mea-tanara-si-o-doamna-de-75-de-ani,-plus-un-barbat-misterios

Cu iubita mea tanara si o doamna de 75 de ani, plus un barbat misterios...

Comments 1

  1. Paul says:
    3 zile ago

    Acesta e un caz tipic de gay maritat cu o femeie. Nu si-a dorit sa isi vada sotia fututa, ci sa guste sperma acelui barbat. Masina era vreo duba cumva? Ca avea loc cat un dormitor „pe bancheta din spate”. Aia cu si-a futut el nevasta e basm. Realitatea a fost mai degraba ca a supt pula amicului, cu tot cu coaie. Sper ca doamna s-a simtit apreciata, atat in gura cat si in fofo

    Răspunde

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

  • Fantezii Sexuale
  • Fantezii Incest
  • Fantezii cu MILFHOT
  • Sfaturile Curvette
  • Sex Shop ♥ justLove
  • Fantezii porno
  • Povestiri Erotice
Cu-iubita-mea-tanara-si-o-doamna-de-75-de-ani,-plus-un-barbat-misterios
Fantezii Sexuale

Cu iubita mea tanara si o doamna de 75 de ani, plus un barbat misterios…

by jason
cuckold-in-masina
Fantezii Sexuale

Cuckold în mașină

by Andrei
Ene,primul-act-sexual.
Fantezii Sexuale

Ene,primul act sexual.

by Nea puláion
aventuri erotice
Fantezii cu Incest

O combinatie serioasa….

by IL_VALACCHO
Sotia cu fiul ei din prima casatorie
Fantezii Sexuale

Sotia cu fiul ei din prima casatorie

by razvancj
De la fantezie la realitate
Fantezii Sexuale

De la fantezie la realitate

by Tony
Totul are un preț pe lumea asta! Drumul spre regăsire (2)
Fantezii Sexuale

Totul are un preț pe lumea asta! Drumul spre regăsire (2)

by Nicolle
inselare-reciproca
Fantezii Sexuale

Inselare reciprocá.

by Nea puláion
Soacra-Geo-si-revolta-Matasii.-Nimeni-nu-pleaca fantezii erotice
Fantezii Sexuale

Soacra Geo și revolta Mătăsii. Nimeni nu pleacă!

by Adonis
fantezii erotice la sauna
Fantezii Sexuale

In sauná

by Nea puláion
amintiri erotice
Fantezii Sexuale

Studenție cu miros de aftershave

by emilnae
Totul are un preț pe lumea asta! (1)
Fantezii Sexuale

Totul are un preț pe lumea asta! (1)

by Nicolle

Discuții recente

  • Alin la Când eram mic pe la 9 ani am văzut primul film porno
  • Thor la Fantezie: sotia se fute cu alt barbat care are pula de 24 cm
  • alin la Sex cu mami si cu fiica
  • Paul la M-am culcat cu ginerele
  • Paul la Cuckold în mașină
  • Paul la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Mario la O noapte de amor
  • joe gigi la Fantezie cu soția și alt barbat
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Mm Badea la M-am culcat cu ginerele
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Claudiu la Un vis implinit – Futută de mai mulți bărbați în fața soțului
  • Giuran ioan iacob la Bărbații care se căsătoresc cu prostituatele – cine ar face-o?
  • Mm Badea la Magda, numele mamei este Magda…
  • Mm Badea la Eu sunt Diana am 47 de ani si sunt nebuna dupa sex

Meniu

  • Home
  • Despre curvette.ro
  • Termeni și condiții
  • ♡ Trimite fantezia ta și o publicăm pe site
    • Reguli postare fantezii
  • Contact

Povestiri si fantezii erotice

Cu-iubita-mea-tanara-si-o-doamna-de-75-de-ani,-plus-un-barbat-misterios

Cu iubita mea tanara si o doamna de 75 de ani, plus un barbat misterios…

cuckold-in-masina

Cuckold în mașină

Ene,primul-act-sexual.

Ene,primul act sexual.

Categorii

  • Amintiri
  • Bancuri porno
  • Blog
  • Comunitate
  • Fantezii cu Incest
  • Fantezii cu MILF
  • Fantezii Lesby
  • Fantezii porno
  • Fantezii Sexuale
  • Gânduri
  • Intamplari in pat
  • Pe culmile disperarii
  • Perversiuni Sexuale (Fantezii)
  • Poezii Erotice
  • Povestiri Erotice

Etichete

BDSM body licking București - Fantezii Cuckold România Cu escorta la cafea ☕ cum swapping deep-throating de la IL VALACCHO Fantezii cu escorte Fantezii cu penis mare Fantezii cu profesoare Fantezii cu vecina Fantezii Erotice Brașov Fantezii erotice cuckold Fantezii erotice cu doctori Fantezii erotice cu femei divorțate Fantezii erotice cu fete tinere Fantezii erotice cu mama Fantezii erotice cu matusa fantezii erotice cu prieteni Fantezii erotice cu sex in grup Fantezii Erotice cu Soacra Fantezii erotice cu șefa Fantezii erotice familie Fantezii erotice gay cu spotivi Fantezii Gay România Fantezii porno la muncă Fantezii sexuale cu doamne mature Fantezii sexuale cu soția altuia Fantezii si povestiri erotice cu femei maritate Femei care fac sex pe bani Incest Milf Neveste care caută amanți Neveste care înșeală Neveste vândute Povestiri erotice cu swingers rimming sex anal Sex cu femei casatorite sex oral sex oral. deep throating Sex Shop - Fantezii și Aventuri Erotice Sfaturi pentru escorte Threesome

© 2019 Curvette.ro - Cele Mai Tari Fantezii Erotice - Acest site este destinat exclusiv persoanelor peste 18 ani

No Result
View All Result
  • Fantezii Erotice
  • Fantezii cu MILF
  • Fantezii cu Incest
  • Perversiuni Sexuale (Fantezii)
  • Sfaturi despre sex
  • Despre curvette.ro
  • Contact

© 2019 Curvette.ro - Cele Mai Tari Fantezii Erotice - Acest site este destinat exclusiv persoanelor peste 18 ani